rolki z trawą

Dlaczego warto zdecydować się na trawę z rolki?

Trawa z rolki zdobywa coraz więcej zwolenników w Polsce, a także na świecie. Okazuje się, że powody są przeróżne – zarówno praktyczne, jak i estetyczne. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć zalety stosowania trawy w rolkach.

Trawa z rolki – natychmiastowa metamorfoza ogrodu

Trawa z rolki to gotowy trawnik, który można ułożyć w jeden dzień na wcześniej przygotowanym podłożu. Nie trzeba czekać na kiełkowanie nasion, ani martwić się o chwasty, ptaki czy mrówki. Trawa w rolce od razu prezentuje się pięknie i zdrowo. Nie ma ryzyka nierównomiernego wzrostu, przebarwień czy ubytków. Trawnik jest gęsty, zielony i jednolity.

Zalety trawy z rolki to:

  • natychmiastowa metamorfoza ogrodu – pozwala na szybką i spektakularną zmianę wyglądu ogrodu;
  • oszczędność czasu i pracy – eliminuje konieczność siewu nasion, pielęgnacji wschodów, zwalczania chwastów i szkodników;
  • łatwość układania i obsługi – jest prosta w układaniu i nie wymaga specjalnych umiejętności ani narzędzi.

Trawa z rolki jest też łatwa w obsłudze – wystarczy ją regularnie podlewać, kosić i nawozić.

Trawa z rolki – wysoka jakość i wytrzymałość

Trawa z rolki prosto od producenta jest uprawiana przez profesjonalistów, którzy dbają o jej odpowiedni dobór, nawożenie, koszenie i ochronę przed szkodnikami. Jest też dostosowana do różnych warunków klimatycznych i glebowych.

Trawa z rolki to wysoka jakość i wytrzymałość, ponieważ jest uprawiana na gruncie przez okres od 18 do 24 miesięcy. W tym czasie trawa osiąga optymalną jakość i wytrzymałość, dzięki czemu lepiej znosi zmiany temperatury. Co ważne, taka trawa jest dostępna przez cały sezon wegetacyjny, jednak jej układanie należy wykonać we właściwym czasie, o czym zawsze informuje producent trawy.

Dlatego, jeśli szukasz profesjonalnej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą trawy z rolki w Warszawie i okolicach, zapraszamy do skorzystania z naszych usług – profesjonalnego producenta trawy z rolki. Doradzimy, wskażemy najlepsze rozwiązania i pomożemy w zaplanowaniu pięknego trawnika.